ANKARA' DA İNANIR GROUP İLE GÜZELLİK RÜZGARI

01 Kasım 2012

Güzellik ve estetik denilince ilk akla gelen dünya çapındaki markaların Türkiye distribütörü İnanır Group, Ankara Güzellik ve Bakım Fuarı' na sektörün seçkin profesyonelleri yanı sıra güzelliğine düşkün tüm Ankara' lı hanımları topladı.

01-04 Kasım 2012 tarihleri arasında Congresium' da gerçekleştirilen Ankara 2012 Güzellik ve Bakım fuarına katılan İnanır Group, 25 yıllık deneyimini kurduğu standlara yansıtarak büyük dikkat çekti.

25 yıl önce, Türkiye’ye ilk güzellik salonu ve SPA konseptini getirerek, sektörde öncü ve aynı zamanda pazar lideri olmayı başaran İnanır Group; bugün bünyesinde yer alan, onlarca farklı dünya markası ile Türkiye’yi zayıflatıp güzelleştirirken, kişisel bakım bilincinin yerleşmesinde de büyük rol oynuyor. Dünya lideri markaları Türkiye’de satışa sunan ve geliştirdiği konseptlerle dünya çapında da ilgi gören İnanır Group; özellikle LPG, LPG Huber, Hypoxi, Babor, Kryolan, Thalgo, Sothys, St. Barth, Terrake, Biomaris, Belfeet, Shuitu, Emmi Nail, Depileve gibi markaların dünyadaki satış ve sunum konseptlerine de katkı sağlayarak gelişmesine yardımcı oluyor.

İnanır Group, inovatif bakış açısı ve vizyoner kimliği ile sektöre katkı sağlarken, dünya kozmetik ve estetik firmalarının da ilgisini çekiyor. Türkiye’ye girmek isteyen uluslararası markaların distribütörlük vermek için en çok tercih ettiği isimlerin başında gelen İnanır Group, 1945 yılında kurulan dünyaca ünlü Kryolan renkli kozmetik markasını Türkiye’de perakendeye dönüştürerek, dünyadaki Kryolan mağaza zincirleri konseptinin yaratılmasına büyük katkı sağladı. 

İNANIR GROUP

1987 yılında Ankara’da temelleri atılan İnanır Kozmetik, İstanbul’daki genel merkezine geçmesiyle birlikte İNANIR GROUP adı altında pek çok dünya markasının temsilciliğini almaya başlamış ve sektörün gelişimine öncü olmuştur. İlk güzellik salonları konseptini geliştirerek ve istihdam yaratarak güzellik ve estetik sektörüne, ilk SPA konseptini geliştirerek Türk Turizm sektörüne katkıda bulunmuştur. Türkiye dışında pek çok Avrupa ve Asya ülkesinde de; medikal merkezler, güzellik ve bakım merkezleri, SPA, Wellness ve Solaryum Salonlarına hizmet vermektedir. İstanbul’da ve bölge müdürlüklerinin bulunduğu şehirlerde, alanında uzman profesyonel kadrosu ile periyodik olarak, profesyonel markaların bakım ve ritüelleri, makyaj teknikleri ve bir çok cihaz teknik eğitimleri de vermektedir. SPA ve Wellness ekipmanları, cilt - vücut bakım ürünleri, cihazları, satış ve satış sonrası hizmetinin dışında; konsept yaratma ve işletme eğitimleri de veren İnanır Group, sektörün gelişmesinde ve bilinçli tüketici yaratılmasında büyük pay sahibi olmuştur. Başarıya giden yolun eğitimden geçtiği bilinci ile, sezon trendleri, yeni uygulama ve cihaz kullanım eğitimleri konusunda profesyonel kadrosu ile bir akademi gibi eğitim vermektedir. Profesyonel makyaj markası Kryolan için ayrı bir akademi kurarak sektör profesyonellerini eğitmektedir. Yozgat’da bulunan 3000 m2 alana yayılmış üretim tesisi ile Finex Beauty Collection markalı güzellik salonu ekipmanları, cilt ve vücut bakım üniteleri, güzellik ve bakım teknolojisi cihazları üretmektedir. Üstün teknolojisi, yüksek kalite standardı, modern ve şık dizaynı, güvenli kullanım sağlayan ergonomik yapısı ile tüm dünyada güzellik ve estetik merkezleri ile Spa & Wellness merkezlerinin tercih ettiği bir Türk markası yaratmıştır.

İnanır Group Bünyesinde Yer Alan Dünya Markaları ;
Profesyonel Yüz ve Vücut Bakım Ürünleri
BABOR - SOTHYS - THALGO - ST. BARTH - TERRAKE - BIOMARIS - SHUI TU
EMMI NAIL, Protez Tırnak, Kalıcı Oje, Tırnak Süsleme - BELFEET, Profesyonel Ayak Bakım Ürünleri - DEPILEVE, Ağda Bakım ve Parafin Bakım Ürünleri - HAWAIIANA, Solaryum Kozmetikleri - SEA BRONZE, Solaryum Kozmetikleri

Renkli Kozmetik
KRYOLAN Makyaj Ürünleri

Profesyonel Cilt ve Vücut Bakım Cihazları
LPG, İncelme ve Gençleşme Teknolojileri - LPG Huber Motion Lab, Fizyoterapide Yumuşak Doku Mobilizasyonu - HYPOXI, Bölgesel İncelme Sistemi - ULTRATONE, Yüz ve Vücut Şekillendirme - ERGOLINE, Solaryum Cihazları - RF MULTIPLUS, Radyo Frekansı ile İncelme ve Gençleşme - STARVAC, Cilt ve Vücut Bakım Cihazı - ANTHELIA - ARIANE, IPL – Foto Epilasyon ve Cilt Gençleştirme - APILUS, İğneli Epilasyon Cihazları - VITAPEEL, Mikrodermabrazyon (cilt yenileme) - COA PEEL, Mikrodermabrazyon (cilt yenileme) - VITAL-O, Oksijen Terapi Cihazı

Salon Ekipmanları
FINEX, Kabin Donanımları ve Bakım Cihazları - CLAP TZU, Masaj ve SPA Bakım Yatakları - SYBARITIC, SPA Kapsülleri - TRAUTWEIN, Hidro Terapi Küvetleri