BABOR Bayileri Mardin’de buluştu..

05 Mayıs 2014

BABOR Bayileri Mardin’de Buluştu


Türkiye'nin dört bir tarafından gelen değerli Babor bayilerimizin katılımıyla Babor Türkiye Distribütörü İnanır Group tarafından organize edilen 13.Ulusal Babor Eğitim Semineri 24 – 27 Mart 2014 tarihleri arasında HILTON GARDEN INN MARDİN'de gerçekleştirildi.


Babor' un yenilenen serilerine ait ürünlerin ve yeni ürünlerinin eğitimini yurt dışından gelen Babor Uluslararası Eğitim Uzmanı Mrs. Dietlinde Schuller uygulamalı ve teorik olarak anlattı.
Yeni Babor Spa ürünlerinin ve ampüllerinin tanıtımı yapıldı. Ayrıca Doctor Babor Body Cellular – 3D Cellulite Fluid & Lotion, Vitamin C Booster Concentrate,  AHA Peel Kit, Ultimate Protection Balm SPF50 anlatılırken Babor vücut grup çalışması yapılarak, selülit tedavi uygulama önerileri veridi.


Yeni çıkan cihazımız Sonic Cleansing Brush (temizleme fırçası) 'ın , Skinovage Px serisinde yer alan yeni ürünümüz Eye Lash Growth Serum (kirpik uzatıcı)'un ve İlkbahar / Yaz sezon makyajının tanıtımı yapıldı.


Her sene olduğu gibi BABOR bayilerine özel bir gala gecesi düzenlenip, belirli ürün gruplarında satış şampiyonu bayilere hediyeleri verilirken, 10.,20. ve 25. yılını kutlayan değerli BABOR bayilerimize plaketleri takdim edildi.


Eğitim sonrasında bayilerimize özel , Mardin ve çevresini kapsayan tur düzenlenerek, Hasankeyf ,Dara Antik kenti, Eski Mardin gibi tarihi yerler ziyaret edildi.
Babor'un yeni ve etkili ürün ve bakımlarını öğrenirken aynı zamanda Mardin'in tarihi ve kültürel güzelliklerini görme ve keşfetme imkanı bulan bayilerimiz hem eğitim hem de geziler esnasında çok keyifli vakit geçirdiler.