İNANIR GROUP IMF 2015 için LONDRA’DA

10 Mart 2015

22-23 Şubat 2015 tarihleri arasında, dünyaca tanınmış üretici firmaların, marka sahiplerinin ve distribütörlerin yer aldığı Avrupa’nın önde gelen güzellik endüstrisi forumu IMF - INTERNATIONAL MANUFACTURERS & DISTRIBUTORS FORUM Londra’da gerçekleştirildi. Bu özel organizasyona Türkiye’yi temsilen İNANIR GROUP adına Dursun&Neslihan İNANIR katıldı. 

 

Forumda marka sahipleri ve distribitör ilişkilerinden,onlar için en iyi iş geliştirme olanaklarından,üretime yeni başlamak isteyenlerin yapması gerekenlerden,güzellik endüstrisinde geçmişten bu yana meydana gelen değişimden,yenilik ve trendlerinden,perakende, spa& hotel ilişkilerinden ve e-ticaret piyasasından bahsedildi. Polanya,ABD,Hindistan,Ortadoğu ve Türkiye pazarındaki distribitör ve üreticiler bulundukları bölgenin güzellik sektöründeki koşullarını ve beklentilerini detaylı bir şekilde anlattılar.

 

Global güzellik sektörü için stratejik yöntemlerin konu olduğu, yeni ilişkilerin kurulduğu ve deneyimlerin paylaşıldığı uluslararası bu forumda, Neslihan İNANIR Türkiye’de güzellik sektörünün gelişimini, ekonomik koşullarını, beklentilerini anlattı.