LPG HÜCRESEL MEKANİK UYARIM HAKKINDA UZMAN YORUMLARI

09 Şubat 2012

LPG® HÜCRESEL MEKANİK UYARIM VE DOLGU ENJEKSİYONU / Dr. Ghislaine Beilin – Kozmetik Doktoru , Paris (Fransa) : Enjeksiyonlar, mesolift veya diğer tıbbi destekli kozmetik uygulamalrda en iyi sonuçları elde etmek için kesinlikle sağlıklı bir cilt ile çalışmak için gerekir. LPG HÜCRESEL MEKANİK UYARIM cildi hazırlayarak zamanla orantılı olarak yaşlanmayla beraber savunmasız hale gelen doğal hücresel mekanizmayı yeniden uyarır. Toksinler vücuttan atılır, cilt oksijenlenir, cilt dokusu uygulanan farklı bakımlara çok daha etkili yanıtlar verir. Böylece sonuçlar en üst seviyeye ulaşır.

LPG® HÜCRESEL MEKANİK UYARIM VE KOZMETİK DERMATOLOJİ / Dr. Jean-Luc Vigneron, Dermatolog, Saint-Paul-de-Vence (Fransa) :
Yüz ve vücut için düzenli olarak kullandığım kozmetik dermatoloji ürünleriyle, mezoterapi, kryo lipoliz, peelingler ve enjeksiyonları da kapsayan bakımları LPG HÜCRESEL MEKANİK UYARIM ile kombine ediyorum. Sinerjik etkisi ile mükemmel sonuçlar elde etmeme yardımcı olan ve en önemlisi son derece etkili ve nazik bir teknik. LPG HÜCRESEL MEKANİK UYARIM derin bir soyma işlemi uygulanmadan önce cildi hazırlar ve uygulama sonrası cilde reaksiyonlara (lenfatik tutulum ve gergin cilt) karşı savunmasında ve onların üstesinden gelmesinde yardımcı olur.

LPG® HÜCRESEL MEKANİK UYARIM VE CİLT SOYMA İŞLEMLERİ / Dr. Fabienne Hérault-Bardin, Kozmetik ve Anti-aging Doktoru, Martigues ( Fransa):
LPG HÜCRESEL MEKANİK UYARIM ile hücrelerin yeniden canlandırılması cilt soyma işleminin etkili şekilde tolere edilmesini sağlar. Ürettiği orta dereceli dermabrazyonu geliştirilmiş mikro dolaşım ile kombine ederek daha etkili sonuçlar için ürünlerin çok daha iyi penetre olmasını sağlar. Tamamen doğal olan bu teknik, soyucularla ulaşılması zor olan alanlara bakım yapma olanağı sağlar (göz çevresi vb), şişlik gibi soyma işleminin işe yaramadığı problemleri de hedefler. Hastalarım sık sık rahatlatıcı etkisini ve sonuçlarından duydukları memnuniyeti ifade ederler.

LPG® HÜCRESEL MEKANİK UYARIM VE CİLT SOYUCULAR, RADYO FREKANS, MEZOLİFT / Dr. Catherine Archard- Kozmetik ve Anti-aging Doktoru, Marsilya ( Fransa):
1995 yılından beri vücut bakımlarında (selülit, elastikiyetini kaybetmiş cilt, yağ minderleri vb) bu tekniği kullanıyorum ve yakın bir zamandan beri de yüz bakımını uyguluyorum. Bu teknik cildin onarımı ve yeniden yapılandırılması konusunda çok etkin. Özellikle yenilenmeye ihtiyacı olan ciltler üzerinde hafif soyucularla ya da pitozis (göz kapağı düşüklüğü) problemi olan kişilerde ya da mezolift ve radyo frekansla beraber uygulandığında mükemmel sonuçlar veriyor. Bu kombinasyonlar sinerji oluşturuyor ve yüzde özellikle sarkmış alanlarda maksimum sonuç sağlıyor.

Kısaca LPG HÜCRESEL MEKANİK UYARIM
Patentli LPG HÜCRESEL MEKANİK UYARIM teknolojisi yüz ve vücut bakım başlıkları kullanılarak cilt yüzeyinde uygulanır. Bu teknoloji, bir hücrenin mekanik bir uyarıyı biyokimyasal bir uyarıya çevirmesi prensibine dayanır. Hedeflenen hücreler için bir uyarım sinyali gönderir ve yanıt olarak cildin dokusu gelişir. Adipositler (yağ hücreleri) lipolizi uyararak (doğal yağ yakımı) yağ eliminasyonunu tetikler. İncelme ve anti-aging sonuçları için fibroblastlar kolajen ve elastin üretimini aktive eder.
LPG, medikal destekli güzellik uzmanlarını, komplikasyon riski olmaksızın cildin ekolojisiyle tam uyum içinde çalışan yüzde yüz etkili ve doğal patentli hücresel uyarım teknolojileri ile destekler.
LPG HÜCRESEL MEKANİK UYARIM, medikal destekli güzellik prosedürleri ışığı altında kullanımında, müşterinin yaşı ne olursa olsun yüzde yüz doğal çözümler üreterek incelme ve anti-aging' i yaşam tarzı haline getirmek isteyenler için mükemmel uyum sağlar .
LPG HÜCRESEL MEKANİK UYARIM tekniği birçok estetik prosedürlerin yanında donanımlı tıbbi uygulamalarla birlikte de kullanılır (enjeksiyonlar, soyma işlemleri, LED, mezolift, mezoterapi vb.)

Bilgi için : www.lpgsystems.com – www.inanir.com