İNANIR GROUP 26. ULUSLARARASI GÜZELLİK VE BAKIM FUARINDA

19 Mart 2015

12-15 Mart 2015 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkez’inde gerçekleştirilen 26. Uluslararası güzellik & Bakım Ürünleri fuarına katılan İnanır Group, üç farklı katta bulunan stantları ile bu yılda büyük ilgi gördü.

 

İnanır Group’un ilk katta bulunan stant alanında; LPG cihazları, IPL, Ultratone, Radyo Frekans, Oksijen bakım cihazları gibi yüz ve vücut bakım cihazları, Finex marka masaj-bakım koltuk ve yatakları, ikinci katta bulunan stant alanında; Yunus Eğitim Kurumu ve en üst katta bulunan stant alanında; Thalgo, Sothys, Babor, Mezone, Belfeet, Emmi Nail, Depileve, Akileine, Kalıcı makyaj ve Kryolan markaları ile fuarın en dikkat çekici kısımlarını oluşturdu.

 

Her sene olduğu gibi LPG ürünlerinin bulunduğu stant yoğun ilgi gördü. Endermolab, Integral, Mobilift ve Huber’in tanıtımının gerçekleştirildiği stantta ayrıca Mobilift ile tüm fuar süresi boyunca ziyaretçilere mini el ve yüz bakımları yapıldı.

 

Fuara ilk katılımını gerçekleştiren Yunus Eğitim Kurumu, estetik ve makyaj eğitimleri hakkında bilgi verdi ve mini makyaj uygulamaları yapıldı. Ayrıca Yunus Eğitim Kurumu’nun ilk mezunlarının diploma töreni gerçekleştirildi ve mezunlarımızdan Sevda Kan’ın makyaj performansı 20’li yıllar makyaj yarışmasında 2.’lik ödülü aldı.

 

Kryolan Profesyonel Makyaj ürünleri standı her sene olduğu gibi bu yılda en ilgi gören stant oldu. Kryolan makyaj ekibinin her gün ayrı ayrı sergilediği farklı vücut boyama performansları ziyaretçilerden büyük beğeni kazandı. 2014 Aralık ayında lansmanı yapılan en etkin anti-aging ürünlerinden olan Babor Reversive ürünleri standında ziyaretçileri ile buluştu. Lider Fransız markası olan Sothys’in yeni makyaj ürünleri ve hassas ciltler için Eau Thermal SPA serisi tanıtıldı. Dünya'da deniz kökenli güzellik konusunda 50 yıllık deneyimi ile tartışılmaz bir otorite olan Thalgo ile I-Beauty cihazı ve bakımı ziyaretçiler için anlatıldı. Kalıcı makyaj ve ayak bakımı uygulamaları da fuarın yoğun ilgi gören aktiviteleri arasındaydı. Kozmetik market bölümünde ağda grubu Depileve, el-ayak sağlığı ürünleri Belfeet, Emmi Nail ve Akileine 
ürünlerinin satışı gerçekleştirildi.

 

Bu önemli markalarımızın yanı sıra İnanır Group’un yeni markası Mezone’un Anti-Cellulite ve Sunblock SPF 50 + ürünlerinin tanıtımı yapıldı. 

 

Bu başarılı fuar günlerinde bizleri yalnız bırakmayan değerli bayilerimize ve marka severlere teşekkür ederiz.