10-13 MART 2016 GÜZELLİK & BAKIM FUARI

16 Mart 2016

İstanbul Kongre Merkezi Lütfü Kırdar Rumeli Fuar ve Sergi Salonunda 27.si gerçekleşen Güzellik & Bakım Ürünleri fuarına İnanır Group olarak 3 farklı katta bulunan standlarımız ile katılmış bulunmaktayız.

 

İnanır Group ilk katında bulunan stant alanında: LPG, IPL, ITS, Ultratone, Oksijen bakım cihazlarımız ile Finex marka masaj-bakım koltuk ve yataklar, ara katta bulunan stant alanında: Yunus Eğitim Kurumu ve en üst katta bulunan stant alanında:  Accurett, Sothys, Babor, Thalgo, Mezone, Kalıcı makyaj, Belfeet, Emmi Nail, Depileve, Akileine ve Kryolan markaları ile fuarın en dikkat çekici kısımlarını oluşturdu.

 

Her sene olduğu gibi LPG ürünlerinin bulunduğu stant yoğun ilgi gördü. Integral, Mobilift’in  tanıtımının gerçekleştirildiği stantta ayrıca Mobilift ile tüm fuar süresi boyunca ziyaretçilere mini el ve yüz bakımları yapıldı. Bu sene tanıtımı yapılan ITS cihazlarımızdan Stardust, Softouch, Rinnova Frax ve medikal bakımlar için geliştirilen Cryopen cihazımız müşterilerimiz ile buluştu.

 

Yunus Eğitim Kurumu standında makyaj hocalarımız tarafından her gün ayrı ayrı yapılan özel vücut boyama performansları ziyaretçilerden büyük beğeni kazandı. Yunus Eğitim Kurumu’ndan mezun öğrencilerimiz bu sene gerçekleşen 80’li yıllar makyaj yarışmasında 1.lik ve 2.lik derecelerini aldı.

 

2015 Kasım ayında lansmanı yapılan en etkin anti-aging ürünlerinden olan Babor HSR ürünleri standında ziyaretçileri ile buluştu. Lider Fransız markası olan Sothys’in 2016 Ocak ayında lansmanı yapılan yeni nem serisi Hydra3Ha tanıtıldı. Dünya'da deniz kökenli güzellik konusunda 50 yıllık deneyimi ile tartışılmaz bir otorite olan Thalgo ile I-Beauty cihazı ve MCeutic ürünleri ziyaretçiler için anlatıldı. Ayrıca en yeni cihazlarımızdan Accurett fuar boyunca mini uygulamalar ile ziyaretçilere sunuldu.

 

En üst katta bulunan Kozmetik Market ve Kryolan shop her yıl olduğu gibi bu yılda katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

 

Bu başarılı fuar günlerinde bizleri yalnız bırakmayan değerli bayilerimize ve marka severlere teşekkür ederiz.