SEKTÖRÜN ÖNCÜ FİRMASI FUARA DAMGASINI VURDU

21 Mart 2013

21-24 Mart 2013 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 22. Uluslararası Güzellik ve Bakım fuarına katılan İnanır Group, deneyimini dev standına yansıtarak, geleneği bozmayarak her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi gördü.
İnanır Group, çatısı altında topladığı; Hypoxi, LPG, Babor, Kryolan, Thalgo, Sothys, St. Barth, Terrake, Biomaris, Belfeet, Shui Tu, Emmi Nail, Depileve, Akileine gibi markaların dünyadaki satış ve sunum konseptlerine katkı sağlayarak gelişmesine yardımcı oluyor. 
En yeni LPG teknolojisi olan ENDERMOLAB ve INTEGRAL’in de tanıtımını yapan İnanır Group, yıllardır var olan LPG teknolojisinin yeni yüzünü Türkiye de sunmanın haklı gururunu da yaşamaktadır. İnanır Group, 1945 yılında kurulan ve makyajda Dünya markası olan Kryolan Profesyonel Makyaj ürünlerini, Türkiye’de perakendeye dönüştürerek, Kryolan mağaza zincirleri konseptinin yaratılmasında büyük katkı sağlamıştır. Standında makyaj sanatçılarını ve bloggerlerı ağırlayan ünlü marka, özel kanallara yaptığı uygulamalar ile de göz doldurdu. Ayrıca, SPA ve Güzellik Merkezlerinin ihtiyaçlarına yönelik organizasyonel çalışmalarla, dünyada geliştirilen yeni teknolojik ürünleri Türkiye pazarına sunarak, inovatif bakış açısını müşterilerine yansıtmaktadır.
Kendi üretimleri olan Finex Beauty Collection markalı profesyonel ayak bakım ekipmanları, elektro kozmetik teknolojisinin en son yenilikleri ile geliştirilmiş olup, ayak bakımı ile ilgili farklı kombinasyonlardaki cihaz serileri ve kabin donanımları sunulmuştur. Alanında dünyanın en tanınmış profesyonel markaları olan Belfeet ve Akileine’in Türkiye mümessilliğini yapan İnanır Group, fuarda gerçekleştirdiği profesyonel uygulamalarla oldukça beğeni toplamıştır.

Lansmanını Şubat 2013’te gerçekleştirdiği ve en iyi cilt bakım ürünleri arasında yer alan, Babor Sea Creation ile ziyaretçileri okyanustan gelen bir mucize ile tanıştırdı.
Ardından bir Fransız markası olan Sothys ile rahatlık vücut ve zihinde çifte etki sağlayan yüz, vücut, spa, güneş bakımları ve makyajı da içeren geniş yelpazeli ürün portföyü anlatıldı. Ayrıca, dünya'da deniz kökenli güzellik konusunda 40 yılı aşkın deneyimi ile tartışılmaz bir otorite olan Thalgo ile spa ve talasoterapinin rahatlığı ziyaretçiler için anlatıldı.
Profesyonel kadrosuyla, uzmanlık alanlarında düzenlediği eğitimler ile de gerek teorik, gerekse de uygulamalı eğitimleri en iyi şekilde sunan İnanır Group, Yozgat’da bulunan 3000 m2 alana yayılmış üretim tesisi ile Finex Beauty Collection markalı güzellik salonu ekipmanları, cilt ve vücut bakım üniteleri, güzellik ve bakım teknolojisi cihazları üretmektedir. Üstün teknolojisi, yüksek kalite standardı, modern ve şık dizaynı, güvenli kullanım sağlayan ergonomik yapısı ile tüm dünyada güzellik ve estetik merkezleri ile Spa & Wellness merkezlerinin tercih ettiği bir Türk markası yaratmıştır.