Ünlü ağda terapisti İspanyol Manuel Sanchez'in Depileve Ağda Bakımı

18 Şubat 2009

Profesyonel bakım ürün ve ekipmanları Türkiye pazar lideri İnanır Group tarafından Türkiye' ye davet edilen ünlü ağda ve masaj terapisti Manuel Sanchez' in İstanbul, İzmir, Adana ve Ankara bölge müdürlüklerinde vermiş olduğu Depileve Ağda Bakımı Seminerleri güzellik uzmanlarının yoğun katılımı ve ilgisi ile adeta bir şölene dönüştü.
Manuel Sanchez' in seminerde yeni Depileve bezsiz sir ağda tekniği ile yapmış olduğu 7 dakikalık tüm vücut ağda show' u özel tekniği ve hızından dolayı tüm katılımcılarda büyük şaşkınlık ve hayranlık yarattı.
Tüm katılımcıların ücretsiz olarak ağırlandığı eğitim seminerinde, dünyada yepyeni bir sistem olan bezsiz Depileve Film Ağda Tekniği, kalıcı tüy gidermede en son yenilik Depiflash Dublex cihazı ve Depileve Kleopatra Parafin Bakımı İspanyol Manuel Sanchez tarafından tanıtıldı. Seminerin sonunda yapılan çekilişle sürpriz hediyelerine kavuşan katılımcılar, Depileve Sertifikaları ile birlikte ünlü ağda terapisti Manuel Sanchez' i de aralarına alarak hep birlikte objektiflere gülümsediler.