İnanır Group İzmir' de yeni Lapex BCS - Soğuk Lazer Teknolojisi ile sektörü büyüledi

21 Nisan 2011

Son günlerde çevremizde sıkça duyduğumuz ve yazılı basında yoğun biçimde yer alan Lapex BCS Soğuk Lazer teknolojisi ile ilgili olarak İnanır Group - Prokoz İzmir Bölge Müdürlüğü tarafından organize edilen seminere katılım oldukça yüksekti. Tek seansta ölçülebilir santim kaybı ile tüm dünyada farklılık yaratan Lapex BCS Soğuk Lazer' in merakla beklenen tanıtımı, 19 Nisan 2011 Salı günü İzmir Best Western Hotel Konak' da bölgedeki salon ve merkez sahiplerine, doktor merkezlerine, spa yöneticilerine ve seminere rağbet eden bir çok yüksek okul, meslek lisesi ve üniversite öğrencilerine gerçekleştirildi.

Patentli ve FDA onaylı Lapex BCS, yağ hücrelerine nüfuz ederek hücre zarının kırılmasını ve hücrelerden yağın serbest kalmasını tetikleyen düşük seviyeli soğuk lazerin odaklanma prensibiyle çalışıyor. Bu sistem yağın hücre duvarından çıkartılarak serbest hale gelmesini sağlıyor. Cihazın ürettiği soğuk lazer, yağ hücrelerinin içine odaklanarak eritilen yağ vücudun normal yollar ile atılabileceği forma getiriliyor. Eritilen yağ bundan sonraki aşamada doğal lenf direnaj vasıtasıyla vücuttan atılıyor. 

Sadece birkaç uygulama protokolundan sonra özellikle yağ depolarının giderilmesi zor bölgeleri olan bel çevresindeki yağlanmaların, göbek bölgesindeki yağlanmaların, çene altındaki sarkmaların, sırtta gözlenen yüksekliklerin giderilmesinde kısa sürede etkili olan Lapex BCS soğuk lazerin detaylı olarak tanıtıldığı sertifikalı seminer, izleyenlerin katılımları ile gerçekleştirilen uygulamalar ile sona erdi.

Resimleri görüntülemek için üzerine tıklayınız.