Akileine

Asepta'yı benzersiz yapan nedir?

Monako'nun ( kozmetiğin kalbinin attığı yer), öncü farmasötik şirketlerinden olan ASEPTA Laboratuarları yaklaşık 60 yıldır en iyi kozmetik ürünlerini üretmektedir. Asepta Laboratuarları uluslararası alanda yenilikçi ve özel cilt problemlerini hedefleyen kaliteli kozmetik ürünleriyle kendinden söz ettirir. Şirket, 5 kıtada 60 ülkeye dağıtım yaparak gıpta edilecek güvenli ve etkili preperasyonlar inşa etti. Bu ürünler birçok ülkede lider marka durumundadır.

Doktorlar Asepta'ya güveniyorsa – Sizde güvenebilirsiniz

Asepta farklı uzmanlık dalından doktorlarla, uzmanlarla, Üniversitelerle, Bağımsız araştırma şirketleriyle ve dünyanın farklı noktalarındaki uzmanlarla birlikte çalışır. Sonuç olarak, son küresel araştırmaların ve teknolojilerin ürünlerde kullanılmasına olanak sağlanmıştır.

Asepta her yerde, doktorların, eczacıların ve güzellik uzmanlarının güvendiği bir markadır.

Yenilik

1947 yılında Asepta Monte Carlo Casinosunda çalışan, ayak ve bacak ağrısı çeken krupiyerler için eşsiz bir ayak bakım kremi formülü üretti. O zamandan beri AKILEINE Ayak Bakım ürünleri kaliteli ve etkili bir tedavi için bilinen ve dünyanın önde gelen ayak bakım markası haline gelmiştir.

Akileine, ayak bakım ürünleri içeriğinde lipoaminoasit içeren tek markadır.

1966 yılında Asepta dünyanın ilk anlık yüz germe ampülünü tanıttı. Bugün Coup D’Eclat anlık yüz germe ampülü hala piyasada lider konumda bulunmakta ve yüksek kaliteli anti-aging yüz bakım serisi olarak büyümeye devam etmektedir.

Asepta sizleri yeni ve son teknolojili kozmetiklerle tanıştırmaya devam ediyor.

Asepta yenilikçi, yetenekli ve yaratıcı bir şirket olarak kabul edilmektedir. 15 eczacı, kimyager ve biyokimyacı dahil olmak üzere 120 kişilik bir heyet üretim süreçleri üzerinde titiz kontroller yaparken aynı zamanda yeni ürün araştırma ve geliştirme işlemleri devam eder. Şirket kullandıkları malzemeler ve üretim süreçleri için bir dizi patenti bünyesinde bulundurmaktadır. Bu Asepta'ya rakip markalar karşısında açık bir avantaj sağlamaktadır.

Asepta ürünleri etkinliği ve güvenliği sağlamak için sıkı bir şekilde farmasötik ve dermatolojik gözetim altında formüle edilmiştir. Formülasyon yapıldıktan sonra üretimin her aşamasında titiz fiziko-kimyasal ve bakteriyolojik kontrol testleri ilaç laboratuvar tarafından yapılmaktadır.

Hiçbir ürün:

Toksik madde içermez- her ürün cilt tolerans testine tabi tutulur.

Hipoalejeniktir. Doğal ham maddeden yapılmıştır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN