Ayak Bakımı

Profesyonel bakım ürün ve ekipmanları Türkiye pazar lideri İnanır Group, siz değerli profesyoneller için, ayak bakımı ile ilgili profesyonel ayak bakım cihazlarını ve özel olarak üretilmiş kabin donanımlarını bir arada sunuyor. Ayak bakımı ile ilgili olarak daha detaylı bilgi için sitemizde HİZMETLER alt kategorisinde bulunan AYAK BAKIMI sayfamızı da ziyaret etmenizi arzu ederiz.

İnanır Group' un kendi üretimi olan Finex Beauty Collection markalı profesyonel ayak bakım ekipmanları, elektro kozmetik teknolojisinin en son yenilikleri ile geliştirilmiş olup, ayak bakımı ile ilgili farklı kombinasyonlardaki cihaz serileri ve kabin donanımlarını oluşturmaktadır. Finex markalı cihazlar, üstün kalitesi, modern ve şık dizaynı, güvenli kullanım sağlayan emniyet sistemiyle güzellik merkezlerinin vazgeçilmez parçası. Bu cihazlar 2000 yılında bir kez daha Almanya'da Avrupa standartlarına uygunluğunu onaylayan CE Belgesini almış olup, tüm cihazlar TSE belgeli servis güvencesi ve Sanayi Bakanlığının TRKGM-2001/6 Tebliği'ne ilişkin olarak garanti belgesi ile hizmete sunulmaktadır.

İnanır Group İstanbul dışında Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Almanya ve Dubai Bölge Müdürlüklerindeki uzman kadrosu ile siz değerli profesyonellerin eğitim ve teknik servis ihtiyaçlarına cevap vererek, İstanbul' da verilen hizmet kalitesinin diğer tüm bölgelerde de gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN