Cryopen Podiatry

Tanıdık geliyor mu? Hastanız, batık tırnak problemi ile ilgili olarak size  geliyor, fakat en büyük ayak sağlığı problemi bu değil. Bir bakışta görebileceğiniz gibi sol ayakta bulunan siğil önemli bir tedavi gerektirir. Cryopen size çözümü sunuyor.  Bu problemi doğru, hızlı, etkin ve stressiz bir şekilde tedavi edebileceğinizi ve HPV enfeksiyonunu giderebileceğinizi bilmek sizi rahatlatır.

CryoPen detaylara önem veren ve orijinal bir tasarımla sunulur. Her kullanıcı için mükemmeliyetçilik getirir; 1 mm den 20 mm ye kadar aplikatör seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu andan itibaren artık sağlıklı cilde daha fazla kolateral zarar vermeden sadece problemli dokuya uygulama yapabilirsiniz. Cryopen ile tam bir ayak bakımı. Salisilik asit gibi alternatifleri ile kıyaslandığı zaman Cryopen çok daha iyi, hızlı ve sonuç odaklı bir bakım sunar.

Tek bakımda etkilidir ve hastanız birkaç dakika içinde tedavi olup çıkabilir.

Hastanın şikayetleri, alerjik reaksiyonları, hassasiyet yada lezyon etrafındaki sağlıklı dokuya zarar gibi problemler ortadan kalkarak, tekrarlanması gereken uygulamalar azalır.

 

CryoPen yüksek basınç altında milimetrik hassasiyetle çalışmanızı sağlayan ince jet nitröz oksit fışkırtır. Artık, sağlıklı cilde daha fazla kolateral zarar verilmeyecek. Sadece cihazı doldurun, uygun aplikatörü seçin, siğili hedef alın ve dondurun.

CryoPen’in inanılmaz hassasiyeti en küçük siğilleri bile saniyeler içerisinde giderir. Sağlıklı dokuya hiçbir zarar vermeden, gerekirse, hastanız daha uzun uygulamalara dayanabilir, daha derin dondurma ve daha derin sonuçlar elde edilir.

CryoPen siğilleri hızlı ve etkili bir biçimde gidermek için kullanılan mükemmel bir cihazdır. Dondurucu etkinin dağılması 5 saniyede 1 mm derinliğe inecek şekildedir. Art arda yapılan uygulamalar 5-25 saniye arasında sürer, böylece hasta dakikalar içinde kliniğinizden ayrılabilir.

Cryopen ile plantar siğillerin tedavi videosunu web sitemize kayıt olarak izleyebilirsiniz.

Cryopen günümüzün siğil tedavileri için çözüm üretiyor;

  • sağlıklı dokuya zarar vermeden hedef bölgede çalışma
  • çok güvenli bir cihaz ve kısa sürede öğrenme imkanı
  • İşlem üzerinde mükemmel kontrol
  • Stressiz bir tedavi: çocuklar için uygun tedavi

Dokuda 5 saniyede 1 mm’lik dondurma sağlar.

Sonuç olarak, 10 saniyelik gaz uygulanması sırasında 2 mm derinlikteki lezyona bakım yapılır.

Kartuş 8 g: 100 saniyelik sabit gaz akışına sahiptir. 24 kartuşlu kutularda bulunur.

Kartuş 16 g: 200 saniyelik sabit gaz akışına sahiptir.6 kartuşlu kutularda bulunur.

Kartuj 23.5 g: 300 saniyelik sabit gaz akışına sahiptir. 6kartuşlu kutularda bulunur.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN