Diex Diyot Lazer

DIEX Diyot Lazer - Altın Standart
Kalıcı - Acısız – Hızlı - İpeksi Pürüzsüzlükte Epilasyon Konforu

Hızlı, acısız, etkin ve kalıcı bir bakım sunan DIEX Diyot Lazer, safir soğutucu başlık sistemi ile en konforlu epilasyon deneyimi için tasarlanmıştır. Bronzlaşmış tenler dahil tüm cilt tiplerinde ( fototip I – VI ) acısız ve güvenli epilasyon imkanı sunan DIEX, güçlü lazer sistemi sayesinde uzun süren seanslara gerek duymadan son derece etkin sonuçlar elde edebileceğiniz yüksek teknoloji ve altın standart' a sahip özel bir diyot lazerdir. Özel safir başlığı sayesinde yarattığı soğutma ile hızlı ve acısız bir epilasyon konforu sağlar. En son teknolojik gelişmeleri içeren DIEX Diyot Lazer, istenmeyen tüylerle mücadelede etkili ve güvenli bir şekilde tüm cilt tiplerine ( fototip I – VI ) etkin ve kalıcı sonuçlar yaratan epilasyon uygulama olanağı sağlar.

DIEX Diyot Lazer Özellikleri :
Cihaz Tipi : Terminator
Lazer Tipi : Diyot Lazer -Yarı İletken Lazer
Lazer Dalgaboyu : 808 nm
Atış Alanı (Safir Boyutu) : 12 x 12 mm
Enerji Yoğunluğu : 1 - 120 j/cm2
Atış Genişliği : 5 - 200 ms
Tekrarlama Frekansı : 1 - 10 Hz
Soğutma Sistemi : Su + Safir Soğutucu Başlık Sistemi

DIEX Diyot Lazer nasıl çalışır ?

808 nm lazer ışını dermisin derinliklerine etkili bir biçimde nüfuz ederek melanin tarafından absorbe edilir. Lazer enerjisi, etkili epilasyon sağlamak için çevre dokuya zarar vermeden kıl papillasında ısıya dönüşerek sadece kıl papillasını imha eder.

DIEX Diyot Lazer' in Üstün Özellikleri :

• Melanin emilimi diğer lazer türlerine göre en uygun seviyededir. Bu nedenle esmer tenlere çok daha başarılı epilasyon olanağı sağlar.
• Daha uzun dalga boyuna sahip olduğu için ince ve açık renk kıllarda dahi çok daha etkin çözümler sağlar.
• Özel safir soğutucu başlık sistemi doğrudan su soğutma sistemine temas ederek ağrısız ve acısız konforlu bir epilasyon sağlar.
• Tüm cilt tiplerine ( Fitzpatrick I – IV ) etkili bakım yapabilmek için vuruş alanı genişliği, enerji yoğunluğu ve frekansı gibi uygun parametreler tablodan seçilerek kolaylıkla uygulama yapılabilir.
• Yazın dahi güvenle uygulama yapılır, yanık ve leke riski minimum düzeydedir.
• Özellikle yüz, sırt ve kollarda diğer lazer türlerine göre çok daha başarılıdır.
• 10 Hz frekans çıkışı, 12 mm x 12 mm nokta vuruşu ve maksimum 120 J / cm2 enerji yoğunluğu ile çok daha hızlı, etkin ve kalıcı bir epilasyon sağlar.
• Tasarımı ile yüksek kullanım kolaylığı sağlayan cihaz, başlığı üzerinden cihazın çalışma durumunu ve frekansını gösterir, cihaz üzerinde yer alan anahtar kilidi ise tam bir kullanıcı dostudur.
• Atış sayısında sınırlama yoktur.
• Lamba ömrü 20.000.000' dan fazla atış içerir.
• 24 saat çalışma imkanı verir.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN