Ez Form

EZ FORM, selülit ve lipoliz bakımları için en son teknolojiyle geliştirilmiştir. EZ FORM bir uyarıcı akım bakımıdır.

Uyarıcı akımlar frekanslarına ve yoğunluklarına göre kan dolaşımının hızlandırılması, ciltte ve bütün organizmada metabolizmanın hızlandırılması, kasların uyarılması, ödemlerin azaltılması ve lipolizin aktive edilmesine etki eder.

EZ FORM; orta ve düşük frekanslı akımları selülit, lipoliz, vücut şekillendirme bakımı ve iontoferez olmak üzere dört programda topluyor. Selülit programında bağ dokusunun sıkılaşması ve toksinlerin vücuttan atılarak metabolizmanın temizlenmesi, kan dolaşımının ve lenf akışının hızlandırılması ve hücre fonksiyonunun desteklenmesi sağlanıyor. Lipoliz programında ise bölgesel zayıflama, cm olarak vücutta daralma ve dokuların sıkılaştırılmasına etki ediyor. Vücut şekillendirme ve kas geliştirme programı ile sıkılık ve elastikiyet artışı sağlanıyor.

EZ FORM; kasları kuvvetlendirir, vücudu şekillendirir. Metabolizmayı hızlandırır. Deri altındaki fazla yağların ve toksinlerin atılmasını sağlar. Düzenli olarak EZ FORM ile bakım yapıldığında kişiye canlılık ve enerji kazandırır

KOD NUMARASI : 0510.00000
AĞIRLIK : 15 kg
EBATLAR: en: 42 cm, derinlik: 47 cm, yükseklik: 101 cm
STANDART PARÇALAR: elektronik pedler, ped bağlantı kabloları, bandaj ve jel
Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN