Fuar İnanir

Sektörün Öncü Firması Fuarın Yine Gözdesiydi...

 13-16 Mart 2014 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 23. Uluslararası Güzellik ve Bakım fuarına katılan İnanır Group, geleneğini bozmayarak her yıl olduğu gibi bu yıl da

katılımcılardan büyük ilgi gördü.

 

GÜZELLİK & BAKIM fuarı dermatologlar, estetisyenler, kuaförler ve makyözler gibi sektör profesyonellerini, sektörün yeni pazarlar arayan köklü firmaları ve yeni başlangıçlar yapmak isteyen

girişimcileri ile buluşturuyor. İnanır Group, çatısı altında topladığı; Kryolan, Babor, Thalgo, Sothys, St. Barth, Hypoxi, LPG, Belfeet, Depileve gibi markaların dünyadaki satış ve sunum konseptlerini Türkiye’ ye taşıyarak pazara sunuyor. Bu markaların yanı sıra bünyesine yeni eklemiş olduğu markası Bentomed’in lansmanı için bu fuarı tercih ederek ürünlerin tanıtımını yapmıştır. İnanır Group, makyajda Dünya markası olan Kryolan Profesyonel Makyaj ürünlerinde, hem profesyonellere hem de perakendeye yönelik çok özel kampanyalar ve yeni sezon makyajı lansmanı

 

ile fuar alanında çok büyük bir ilgi görerek, tanıtımlar ve satış yapılmıştır. Dünyada kozmetik otoritesi kabul edilen Alman kozmetik devi Babor, yeni vücut bakım ürünlerini, temizleme setlerini, Paskalya ampullerini, “Cleansing Brush” temizleme cihazını ve daha pek çok doğal, cilde uyumlu ve son derece etkili cilt bakım ürünlerini sergilemiştir.

Bir Fransız markası olan Sothys ile vücut ve zihinde rahatlık sağlayarak çifte etki sağlayan yüz, vücut, spa ürünleri yanısıra, yeni güneş bakım ürünleri, göz bakım ürünleri ve tamamen yenilenen makyaj ürünlerini de içeren geniş yelpazeli ürün portföyü anlatıldı. Ayrıca, Dünya'da deniz kökenli güzellik konusunda 40 yılı aşkın deneyimi ile tartışılmaz bir otorite olan Thalgo ile spa ve talaso terapinin rahatlığını yansıtan tüm yenilikleri, yeni Hydration serisi , BB kremleri, temizleme setleri ve prestij serisi Exception ziyaretçiler için anlatıldı.

1987’de kurulan ve dünyada marka olmuş tek cihaz olan LPG, yeni cihazı Mobilift ile büyük ilgi gördü. Yapılan uygulamalarla uzmanlarımız tarafından detayları paylaşılan bu yeni cihazın ciltte doğal hyaluronik asit sentezini %80 arttıran dünyadaki ilk ve yegane teknik olduğu tüm katılımcılara anlatıldı.

El-ayak bakımında dünyanın tanınmış profesyonel markaları olan Belfeet ve Akileine’in Türkiye mümessilliğini yapan İnanır Group, fuarda oldukça beğeni toplamıştır.

Kendi üretimleri olan Finex Beauty Collection markalı profesyonel yataklar, cilt bakım cihazları, yurtdışından ithal Ultratone, RF, Coapeel gibi cilt ve vücut bakım cihazları, geliştirilmiş teknolojileri ile yeni IPL cihazları yine her sene olduğu gibi katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Yeni markası Bentomed, içerdiği zengin montmorillonit kil minerali ile vücudumuzu tamamen arındırmayı hedefleyerek tercih edilen bir Türk markası olma yolunda ilerleyeceğini katılımcıların

yoğun ilgisi sayesinde kanıtlamış oldu. Takviye edici gıda ve masaj ürünü ile lansmanı yapılan Bentomed, vücudumuzdaki tüm toksin, ağır metal, virüs, bakteri gibi zararlı maddeleri kolayca uzaklaştıran, sağlık kazandıran doğanın bizlere armağanı olarak tanıtıldı.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN