Hypoxi Vacunaut

Düzgün karın ve ince bel ama nasıl?
Problemi hepimiz biliyoruz: Karın ve kalçalarda yağ minderleri bir defa yerleştiler mi, burada inatla kalmaya devam ederler. Bilimsel çalışmalar bu pratik deneyimi doğruluyor: Bilinen çalışmalarla diyet ile kombine edilmiş devamlı egzersiz çalışmaları da olsa problemli bölgelerle yeterli etkinlikte mücadele etmek hiç de kolay değil. Yağın her zaman öncelikle azaltıldığı bölgeler maalesef en yogun yağ birikiminin oldugu yerler değil, en kolay ve en çabuk kullanılabildiği kısımlardır.

Vacunaut sistemi - Hedefli yağ yakma:
Vacunaut Hypoxi tarafından geliştirilen bir vakum egzersiz kıyafetidir. 122 basınç bölümü bulunan ağ, karın ve kalçalardaki problem bölgeleri üzerine sarılır. Sistemde 1. aşamada kan, düşük basınç ile karın ve kalça bölgesindeki alt deri yağ dokusu içinde emilir ve nazik uygulama sonucu aktif duruma geçen yağ asitlerini alır. 2. aşamada yağ asitleri ile zenginleştirilmiş kan, yüksek basınç ile yağ dokusundan kan damarlarına doğru bastırılır. Yağ asitleri ile birlikte, diğer zararlı ve zehirli maddeler de dokulardan atılır. Yağ asitlerinin kan damarları üzerinden kaslara taşınması ancak yüksek basınç aşaması ile mümkün olur ve orada tekrar geri dönüşü olmayacak şekilde yakılırlar.

VACUNAUT ile karın bölgeniz tam formunda.
Vacunaut, Hypoxi tarafından geliştirilen bir vakum egzersiz kıyafeti ile 122 basınç bölümü bulunan bir ağ, bel, karın ve kalçalardaki problem bölgeler üzerine sarılıyor. Sistemde 1. aşamada kan, düşük basınç ile karın ve kalça bölgesindeki alt deri yağ dokusu içinde emiliyor ve uygulama sonucu aktif duruma geçen yağ asitlerini alıyor. 2. aşamada yağ asitleri ile zenginleştirilmiş kan, yüksek basınç ile yağ dokusundan kan damarlarına doğru bastırılıyor. Yağ asitleri ile birlikte, diğer zararlı ve zehirli maddeler de dokulardan atılıyor. Yağ asitlerinin kan damarları üzerinden kaslara taşınması ancak yüksek basınç aşaması ile mümkün olabiliyor ve yağlar orada tekrar geri dönüşü olmayacak şekilde yakılıyor. Vacunaut terapisi yağ yakmayı % 80 oranında bel, karın ve kalça bölümünde gerçekleştiriyor. Uygulama sonrasında vücutta belirli bir çevre kaybına ulaşılıyor ve yeni formunuz uzun süre kalıcı olarak korunuyor.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN