Medikal El Ayak Sağlığı

BELFEET PROFESYONEL EL-AYAK SAĞLIĞI URUN VE EKIPMANLARI
Belfeet Turkiye siz değerli profesyoneller için, ayak bakımı ile ilgili profesyonel ayak bakım cihazlarını ve özel olarak üretilmiş kabin donanımlarını bir arada sunuyor.

AYAK BAKIMINDA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Ayak problemleri genellikle ihmal, gerekli bakımın yapılmaması ve çoğunlukla kötü ayakkabı seçiminden ortaya çıkıyor.Bu nedenle profesyonel bakım yapılmayan ayaklar büyük risk taşıyor. Vücudun bütün yükünü çeken ayaklar, eklem rahatsızlıkları, şeker hastalığı, sinir hastalıkları ve dolaşım bozuklukları gibi bir çok hastalığın ilk belirtilerinin görüldüğü yer olduğundan, uzman kişiler tarafından analiz edilerek, profesyonel ayak üniteleriyle gerçekleştirilen bakımlar ile tırnaklarda ve ayaklarda oluşabilecek deformasyonlar, topuk çatlakları, nasır, tırnak mantarı, siğil ve batık problemleri çözülüyor. Bakımdan sonra kullanılan kozmetik ürünler ile de bakımların etkinliği artırıyor.

 

Ayak bakımı, sağlık ve estetiği ilgilendirdiği kadar, kişinin yaşam kalitesinin yükselmesi açısından da ihmal edilmemesi gereken ayrıntılar içermektedir. Ayak bakımının kişiyi rahatsız etmeden, acı vermeden, steril ve hijyenik koşullar altında gerçekleştirilerek temiz tutulması, dolaşım ve sinir sistemi açısından çok önemlidir. İnsan vücudunun tüm organları ayaklardan etkilenir. Dolayısıyla ayak bakımı, kişinin total sağlığı açısından ihmal edilmemesi gereken önemli bakımların başında gelir.

Belfeet el-ayak sağlığı bakımında, tırnak kesimi, tırnak dizaynı, tırnak yüzeyinin temizlenmesi ve parlatılması, sertleşmiş derilerin giderilmesi gibi uygulamalar sağlığı tehdit etmeksizin hijyenik koşullar tam anlamıyla sağlanarak gerçekleştirilir. Bir çok estetik ve güzellik merkezinde yapılan manikür ve pedikür uygulamalarında yöntem farklılığından dolayı çoğu zaman gereksiz yere acı ve ağrı oluşmakta, tırnak batığı ve nasır alma steril olmayan ortamlarda yapılmakta, bu nedenlerden dolayı bulaşıcı hastalık ve mikrop kapma şansı çok yükselmektedir. Belfeet el-ayak sağlığı bakımı sağlığa ve estetiğe yönelik yapılan çok özel bir bakımdır. Et pensi, makas gibi kesici aletler olmaksızın tamamen profesyonel cihazlar kullanılarak, özel yontucu uçlar ile yapılan yüzde yüz sağlıklı bir uygulamadır. Belfeet el-ayak sağlığı bakımı; problemli ayaklardaki nasır ve sertleşme problemlerinin giderilmesi, kalınlaşmış veya mantarlı tırnakların bakımı, deri sertleşmesi ile oluşan problemlere yönelik bakımlar, deforme tırnakların bakımı, çatlak topuk bakımı, batık tırnaklarda tel sistemi, diyabetli ayakların bakımı gibi sorunlara çözüm getirir. Özellikle diyabetli ayaklarda dolaşım bozukluğundan dolayı zaman içerisinde his kaybı oluşur. Ancak kişi acıyı hissetmekte zorlanır ya da hiç hissetmez. Bu nedenle diyabetlilerde Belfeet el-ayak sağlığı bakımı kesici makas, pens ve sivri uçlu aletler kullanılmaksızın özel cihazlarla gerçekleştirilir.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN