Nubia

​Sağlıklı insanların cilt  hücreleri kendini 21 günde bir yeniler. Zamanla düzensiz beslenme,çevresel şartlar gibi durumlarla hücre yenilenmesi yavaşlar, cilt serbest radikallerle okside olur ve cilt mekanizmaları sağlıklı bir şekilde çalışamaz. Biz de, bunun olumsuz sonuçlarını kimi zaman 20'li yaşlarda, kimi zaman da 30'lu yaşlarda görmeye başlarız. Bir kez ciltte tahribat oluştuğu zaman onarmak zordur. O yüzden elden geldiğince erken  ve  doğru  bakıma  başlamak  en  başta  önerilir.

NUBIA, bünyesinde bulundurduğu dünyaca ünlü profesyonel markalar ve geniş ürün yelpazesiyle cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, sağlıklı ciltler oluşturmayı hedef edinmiş bir sunum ve bakım merkezidir. NUBIA' ya geldiğinizde gerçek bakımı bulabilir, ışıltılı genç bir cilde kavuşabilir, sağlıklı  ve berrak bir görünüm ile tanışabilirsiniz.

Yaşınız kaç olursa olsun cildinize bilimsel veriler ışığında cilt analizi uygulanır. Cilt analizleri ışığında, profesyonel uzmanlarımızın önerdiği ürünler ve bakımlar sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlayacaktır. Nubia'da biyolojik yaşınıza değil cilt yaşınıza uygun olan ürünleri belirleyip size sunmak için varız.

NUBIA olarak amacımız kendini iyi hisseden, en güzel, en bakımlı benim diyen  kadınlar ve erkekler yaratmaktır. Hangimiz ipeksi, ışıltılı bir cilde sahip olmak istemeyiz ki?

Bizim NUBIA olarak misyonumuz, cildin sağlığını ve gençliğini korumak, yılların etkisini gidermek için profesyonel uzmanlar eşliğinde cilt bakımı uygulamak ve sizin için en doğru ürünü sunmaktır. Cilt sağlığı ürünlerinin dışında, mağazamızda pek çok renk seçeneğiyle kaliteli bir makyaj deneyimi yaşayıp, eşsiz kokular eşliğinde bambaşka diyarlara yolculuk yapabilirsiniz. Unutmayın ki, dış görünüşünüz ile insanlar üzerinde bırakacağınız bir izlenim fark yaratır. Nubia, sizin imajınızdır.

NUBIA' ya geldiğinizde hayalinizdeki cilde kavuşacaksınız!

NUBIA ile gerçek yaşınıza kimse inanamayacak!

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN