Profesyonel Makyaj

Profesyonel Makyaj Dünya Devi, İnanır Group

60 yılı aşkın deneyimiyle tiyatro, sinema, televizyon, fotoğraf, video ve özel efektlerde kozmetik ve profesyonel makyaj uzmanları ve makyaj sanatçıları tarafından en çok tercih edilen dünya lideri KRYOLAN Profesyonel Makyaj Ürünleri artık İnanır Group güvencesi ile Türkiye' de...

 

Bugün dünyanın 70' den fazla ülkesinde makyaj sanatçıları, kozmetik uzmanları, tiyatro, sinema, TV, video ve efekt uzmanları tarafından tercih edilen KRYOLAN 750' den fazla renk yelpazesi ve tonlamaları ile 16.000' den fazla ürün üreterek profesyonel makyaj ürünlerinde lider konumdadır. Berlin firma merkezinde en son teknoloji ile donatılmış ar-ge laboratuvarları ve profesyonel kimyagerlerden oluşan uzman ekibi ile cilde tamamen uyumlu ve kullanıldığı süre zarfında cilde bakım yapma özelliği bulunan ürünler ve özel hammaddeler geliştiren KRYOLAN kendi kulvarında dünyada bir çok ilk' e imza atarak sektörün gelişimine büyük katkı sağlamıştır.

 

1945 yılından bugüne dek profesyonel makyaj da lider konumunu sürdürmüş olan KRYOLAN, profesyonel makyaj sanatçılarının, tiyatro, sinema, televizyon, fotoğraf, video, özel efekt ve güzellik alanında çalışan uzmanların yaşadıkları problemleri, beklentileri ve öncelikleri belirleme şansı elde etmiş ve çalışmalarını bu öngörüler ışığında sürdürmüştür. Profesyonel makyaj uzmanlarının problemlerine çözüm olan KRYOLAN bu nedenle uluslararası platformda tüm profesyonel makyaj uzmanlarının en çok tercih ettiği marka olmuştur.

 

KRYOLAN' ın yaygın distribüsyon ve dağıtım ağı ile dünyadaki profesyonel makyaj uzmanlarının kolaylıkla ulaşabileceği bir marka olması ve ürünlerin kullanıma hazır formda ambalajlanmış olması da kullanıcılar için büyük avantaj yaratmaktadır.

 

Kryolan Berlin' den Polonya, İngiltere, ABD, Hindistan ve hatta Bangladeş' e kadar bir çok ülkeye 240 ' ın üzerinde profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir. Kryolan 01.Haziran.2009 tarihi itibariyle Türkiye Distribütörlüğü için profesyonel bakım ürün ve ekipmanlarında Türkiye pazar lideri olan İnanır Group' u tercih etmiştir.

 

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN