Spa Jet

Tasarımı ve kolay kullanımı ile mükemmel bir Spa ortamı hazırlar. Fonksiyonlarının çeşitliliği, ziyaretçilerin ihtiyaç ve isteklerine uygun bakımları uygulamanıza olanak sağlar. Dermalife-Spa kapsülleri en popüler ve etkili hidroterapi bakımlarını bünyesinde toplamaktadır.

KOD NUMARASI : 7001.00000
VÜCUT ALTI JETLERİ : +
EL DUŞU : +
BUĞU : +
VİTAMİN / MİNERAL SİSTEM : +
AYAK SPREYLİ: +
VİBRASYON MASAJ YATAĞI : +
AROMATERAPİ : +
KROMOTERAPİ : +
KÜVETTE KROMOTERAPİ : -
OTOMATİK DEZENFEKSİYON : -
YÜZ FANI : +
HAZIR STEREO : +
HAZIR PROGRAM (10 ADET) : +
EBATLAR : En: 90 cm. Uzunluk : 230 cm. Yükseklik: 102 cm.-kapalı, 213 cm- açık
STANDART PARÇALAR : El duşu, titreşim yatağı, aroma kaseleri, yastık, maske, titreşim topları.
AĞIRLIK : 120 kg
 

Hydrofusion : Buhar ve infrared ısının mükemmel birleşimi. Vücudun terleyerek toksinleri atmasını ve temizlenmesini kolaylaştırır. Kana ve dokulara daha fazla oksijen gitmesini destekleyerek cildin beslenmesini ve yenilenmesini sağlar.

Buhar : Cildi yumuşatır, porları açar, toksin atımını destekler. Bitki özleri veya aromatik yağların cilde nüfuz etmesini sağlar. 

Infrared : Dokuları ısıtarak, kan dolaşımını ve lenf akışını hızlandırır. 

Şeffaf Dış Kapak : Kromoterapi uygulaması ile değişen renklerin dışarıdan görünmesini sağlayıp şık bir ortam oluşturur. 

3600 Yağmur Duşu ( Vichy Shower ): İkili Vichy Shower sisteminde vücudun üst ve alt kısmında 10'ar tane olmak üzere ayarlanabilir su jeti başlıkları vardır. 3 Programı ve sıcak-soğuk su değişimi ile uygulanan Scottish Shower ayarı vardır. Termostatik karıştırıcı sayesinde su sıcaklığı sabit tutulabilir. Rahatlatıcı, ağrı ve acı giderici bakımlar yapılabilir. Metabolizmayı ve bağışıklık sistemini destekler, vücuttan atıkların atılmasına yardım eder. 

El Duşu : Ürün artıklarının vücuttan temizlenmesini sağlar. 

Buğu : Bir düğmeye basıldığında hafif bir buğu vücudun üstüne yayılır. Termal bakımlarda olduğu gibi buğunun içine mineral veya vitamin eklenebilir ve vücuda nüfuz etmesi sağlanır. 

Vitamin / Mineral System : Vitamin, mineral gibi besleyicileri buğu sistemi içine vererek cildi besleyici ve koruyucu aktiflerin cilde nüfuz etmesini sağlar. 

Ayak Spreyi : Canlandırıcı, yatıştırıcı ve ağrıyan ayağı tazeleyici 2 adet ayak masaj jeti. 

Vibrasyon Masaj Yatağı : Ergonomik tasarımlı yatak, patentli vibrasyon sistemi ile vücudun fizyolojik sistemlerini destekler. 

Aromaterapi : İki benzersiz aromaterapi ve bitki özü haznesiyle aromaterapik bakımlar yapılır. Saf aromatik yağların koku ve cilde nüfuz etmesi yoluyla vücut uyarılır, bakımlar desteklenir. 

Kromoterapi : Dijital ışık teknolojisi ve 4 kromoterapi ışık bölgesi, atmosfer havası yaratan renkli ışık ortamı oluşturur. ınsan vücudu, renge hem fizyolojik hemde psikolojik olarak tepki verir. Renk bakımlarını diğer Spa bakımları ile kombine ettiğinizde inanılmaz başarılar elde edersiniz. Rahatlamak, sakinleşmek, enerji kazanmak ve dengelenmek bunlardan bazıları. 

Hazır Stereo : Dermalife Spa-Jet su geçirmez hoparlör ve kulaklık girişi ile donatılmıştır. Herhangi bir ses kaynağına kolayca takılabilir. 

Dermalife Spa-Jet ile Spa hizmetlerinin yanısıra, her türlü yüz ve vücut bakımları yapılması mümkündür. Çamur, yosun, bitkisel ve süt sarmalama, maske, deniz tuzu gibi doğal kaynaklı bir çok bakım yapmanızı sağlar. Hidromist sistemi sayesinde vücudu besleyecek mineral ve vitaminler verebilirsiniz. Kneipp terapilerinde, zayıflama, selülit, toksin atma kürlerinde, nemlendirme bakımlarında ve anti-aging bakımlarında benzersiz neticeler alınabilir.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN