Thermo Spa

Ilık su içinde yüzercesine, vücudun tamamen rahatlaması, ağırlık hissinden arınması ve kasların dinlenmesi için özel bir bakım... 

300 litre kapasiteli su hacmi ve su geçirmez, dayanıklı ama ince kılıf içinde vücuda uygulanabilecek farklı kozmetik aktiflerle su içinde maksimum etki.

KOD NUMARASI : AW7600
STANDART PARÇALAR : Acil durdurma düğmesi, yatak yüzeyi battaniye
OPSİYONEL PARÇALAR : Acil durdurma düğmesi, yatak yüzeyi battaniye
AĞIRLIK : 230 kg

Thermo-Spa bakımlarında önce yatağa yatarsınız, sonra küvet yukarı doğru hareket eder ve tüm vücudunuz suya değmeden sıcak suyun içinde kalır. Suyun içindeyken, suyun hareketini ve aktiflerin etkisi için en ideal olan sıcaklığı hissediyorsunuz. Bakım sırasında yer çekiminden kurtulan kas sistemi tamamen dinlenip, omurga rahatlıyor ve zihin tamamen boşalırken, bitki, yosun, termal çamur, deniz tuzları veya farklı aktif maddelerin kullanımıyla çok çeşitli vücut bakımları yapılabilir.

Opsiyonel Concerto modülüyle, bakım tüpünde hoparlöre ihtiyaç yoktur, küvet kendisi bir ses kaynağıdır. Müziğin ses dalgaları ile sesin o harika vibrasyonundan yararlanabilirsiniz. Thermo-Spa içinde, ses dalgaları yumuşak ritmiyle sadece duyulmaz aynı zamanda vücutta da hissedilir. Vücut müzikle hareket etmeye başlar, içine entegre olan dalgalı frekansla sakinleştirici etki sağlar, nefesi düzene sokar.

Yeni Aquajet masajı

Deneyimli bir terapi uzmanı gibi kişinin üst baldırından enseye kadar masaj yapar. Isıtılmış su hissiyatı yataktan vücuda ulaşarak hissedilen gerilimlerin çözülmesini sağlar. Böylece kişi ıslanmadan suyun tedavi edici gücünü komple vücudunda hisseder.

Genel olarak yapılan estetik bakımlar ve etkileri

Yosun Bakımları: Metabolizmanın hızlanması, rahatlama, dokuların sertliği ve selülitler.

Termal Çamur: Ağrı giderme, mineral bakımları, selülitler ve dokuların oksijenlenmesi.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN