Yin Yang Kuvet

ÇİFT KİŞİLİK SAĞLIK

Birlikte zaman geçirmek çiftler için artık çok daha değerli. Bu nedenle Spa & Wellness ve Güzellik Merkezlerinde çiftlerin birlikte aldıkları ortak bakımlara gün geçtikçe talebin artması oldukça dikkat çekici. Bu durum sadece çiftler için geçerli değil, kız arkadaşlar, anneler ve kızları, yakın dostlar, her zaman birlikte zaman geçirmekten büyük keyif alır. Yin Yang özlenen tüm bu birliktelikleri mümkün kılacak optimal bir küvet.

HEM BİRLİKTE HEM AYRI AYRI

Yin Yang' da her kullanıcı aynı zamanda kendi özel banyo suyuna da sahiptir. Su ısısının sıcaklığı, banyo katkıları ve ışık renkleri ayrı ayrı seçilebilir. Hijyen açısından da banyo suyunun ayrılması en iyi çözümdür. Sadece bir kişilik banyo için alınan rezervasyonlarda ise kullanılacak su miktarı yarı yarıya düşerek ekonomik hale gelir. 

Vücudunda sesi ve ritmi hissetmek 

Yin Yang küvet olağanüstü hisler bırakan ses masajı yanında canlandırıcı renkli ışık terapisi ile de lüks bir banyo keyfi sunar. Küvet içinde bulunan suyun yüzeyinde oluşan hafif titreşimler sanki bir hoparlörün içinde banyo yapıyormuş gibi hissettirir. Ses dalgalarını banyo yapan kişi hem duyar hem de vücudunun her bir hücresinde hisseder. Bu özel duygu banyo keyfini bambaşka bir boyuta taşır. Banyo süresince misafirler hem yoğun hem de canlandırıcı bir çok farklı enerji hisseder. Derinlemesine sağlık ve stresten uzak rahatlamayı birlikte yaşar. Yin Yang küvet evde yapılan banyodan tamamen farklı olağanüstü bir deneyim yaşatırken aynı zamanda erkeklerin de Spa' ya gelmesini sağlar. Küvet uzun boylu misafirleri için de son derece dinlendirici, ergonomik ve optimal bir banyo konforu sunar. Entegre küvet kısaltıcı ile aynı zamanda daha kısa boylu kişilerin de banyo keyfinde güvenlik sağlar. 

İki kişilik Yin Yang küvet
Boy x En x Yükseklik : 2190 mm x 1350 mm x yaklaşık 680 mm
Uygun : Tercihen iki kişi
Elektriksel özellik: 230 V, 50 Hz
Akıllı kontrol : >Ses dalgası masajı: Açık/Yüksek/Düşük
>Işık terapisi: Açık/Dönüşümlü/Durdur/Kapalı
>Otomatik dolum
>Her küvet ayrı ayrı çalıştırılabilir
Seri ekipmanları : >Kesme vanası ile dolum aparatları ve sırasıyla 2x termostatı ve el duşu
>Her küvet için 4 renkli ışık spotu
>Direnaj ve taşma için dış merkez
Güvenlik : >İhtiyaca göre teslim edilebilir kollar
>Entegre edilmiş küvet kısaltıcı

Yin Yang Ölçüleri

SES DALGASI MASAJI & IŞIK TERAPİ

Entegre edilmiş ses dalgalarının yarattığı masaj sayesinde tüm vücutta derin bir rahatlama hissedilir. Bu olağanüstü keyfi deneyimleyen kişi hoparlörün içinde doğrudan banyo yapıyormuş gibi mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkararak vücutlarının her bir fibril dokusunda tüm müzikal titreşimleri hisseder.

TASARIM

Yin Yang küvet, mevcut olan platformda bulunan döşemeye uygun olarak seramik ya da ahşap özel bir çerçeve ile kaplanır. Bu şekilde çift bölümlü küvet ayrı ayrı düzenlenebilir. Yin Yang spa & wellness bakımları sunan merkezlere mükemmel uyum sağlar.

Olağanüstü ve zarif

İKİ KİŞİ İÇİN YİN YANG KÜVET 

Birlikte fakat ayrı ayrı banyo keyfi için Yin Yang küvet. Küvetin formu karşıtların sürekli değişimini ifade eden Çin sembolü Yin ve Yang ' ı andırır. Küvet kenarları orta kısımda yarı yarıya indirilebilir, böylece çok daha yoğun bir banyo keyfi elde edilir. 

HİJYENİK DÜZ YÜZEYLER

Banyo suyunun yüzeyinde atmosferik renk ışıkları oluşturan dört farklı formda yüksek performanslı entegre renk spotları bulunur. Böylece suyun tüm yüzeyinde değişen gökkuşağı renkleri elde edilir. Lisanslı Yin Yang küvet, eklemsiz iki banyo alanı ile tek parça halinde ve bir banyonun ihtiyacı olan tüm hijyenik gereksinimleri karşılar. 

GÜVENLİK VE KONFOR BİRARADA

Ekstra güvenlik için Yin Yang küvete opsiyonel olarak iki küvet kolu eklenebilir. Küvetin içinde konumlandırılmış küvet kısaltıcı ile boyu kısa olanlar da rahatlıkla güvenli bir şekilde küvet keyfi yaşayabilir. Uzun boylu kişiler için de küvetin sahip olduğu yoğun derinlik büyük rahatlık sağlayacaktır.

Markalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

İnanır Group bünyesinde bulunan çeşitli marka ve kuruluşları daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN